Підтримка

Розробка та підтримка платформи здійснються кафедрою інформаційних системи і технологій Національного університету біоресурсів і природокористування України за сприяння програми міжнародної технічної допомоги «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі - Україна», що фінансується Європейським інвестиційним банком.

 

Керівник групи розробки: Швиденко Михайло Зіновійович

Завідувач кафедри інформаційних систем і технологій, к.е.н. (https://nubip.edu.ua/node/32625).

Електронна пошта: shvydenko@nubip.edu.ua

 

Керівник групи експертів - Діброва Анатолій Дмитрович

Декан економічного факультету, д.е.н., професор (https://nubip.edu.ua/structure/ef)

Електронна пошта: dibrova@nubip.edu.ua

 

Контент-редактор, підтримка користувачів - Саяпін Сергій Петрович

Старший викладач кафедри інформаційних систем і технологій, к.е.н. (https://nubip.edu.ua/node/3062).

Електронна пошта: sayapin_sp@ukr.net

 

Адміністратор системи електронних навчальних курсів - Мокрієв Максим Влодимирович

Доцент кафедри інформаційних систем і технологій, к.е.н. (https://nubip.edu.ua/node/3062).

Електронна пошта: m.mokriiev@nubip.edu.ua.

 

 

Інформація, матеріали, інші дані на цій веб-платформі призначені лише для загального ознайомлення та користування, для інформаційних та навчальних цілей. У жодному разі ми не несемо відповідальності за будь-які втрати або збитки, включаючи, без обмежень, прямі, непрямі або наслідкові втрати або збитки, або за будь-які втрати чи збитки, що виникли внаслідок втрати даних, доходу або прибутку, що виникли в результаті використання даних цієї веб-платформи або у зв’язку з нею.

За допомогою цієї веб-платформи ви можете через посилання переходити на інші вебсайти, які не контролюються Проектом Технічної Допомоги, чи партнером з розивтку. Ми не контролюємо матеріали, вміст, безпеку та доступність цих веб-сайтів. Використання будь-яких посилань на інші сайти не обов’язково означає рекомендацію або схвалення інформації та матеріалів, висловлених на них.

Ми робимо все можливе, щоб ця веб-платформа працювала безперебійно. У той же час, Проект Технічної Допомоги не несе відповідальності за те, що веб-платформа тимчасово недоступна через технічні причини, що не залежать від нас.

Інтелектуальна власність на матеріали, які розміщені на електронній платформі, модулі, електронний навчальний курс, контент та продукт належить Європейському інвестиційному банку (ЄІБ).

Інформація та матеріали на веб-платформі не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу або Європейського інвестиційного банку.