750 грантів по 4 000 євро від EU4Business для мікробізнесу

  • 09.08.23

Ви мікропідприємець з деокупованих або постраждалих від війни територій і потребуєте допомоги?

Відбувся запуск чергової хвилі грантів від EU4Business для мікробізнесу за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

4 тис. євро на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші господарські витрати.

Умови участі дуже прості.

Жодних розрахунків чи бізнес-планів:

• заповніть заявку на порталі Дія;

• вкажіть інформацію про показники діяльності підприємства до війни та під час бойових дій;

• вкажіть, на що витратите грантові кошти.

Прийом заявок стартує з 8 серпня.

Переходьте за лінком – і дізнавайтеся детальніше!

Подати заявку на порталі ДІЯ

 

 

Про грантову підтримку

Мікропідприємцям будуть надані гранти у розмірі до 4000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації заходів з відновлення своєї господарської діяльності через три уповноважених банки: Ощадбанк, ПриватБанк та Банк Львів.

Відбір отримувачів грантів відбуватиметься в межах трьох конкурсів, для участі в яких мікропідприємець має подати заяву на порталі Дія. Переможці кожного з конкурсів визначатимуться в автоматичному режимі на рейтинговій основі на підставі порівняння показників діяльності підприємства до війни та під час бойових дій, тому жодних розрахунків чи бізнес-планів робити не потрібно.

Кошти мікрогранту можуть бути спрямовані на придбання обладнання, переміщення майна підприємства, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші господарські витрати.

ВАЖЛИВО ВРАХУВАТИ !Кошти мікрогранту використовуються на фінансування вартості придбання товарів, робіт, послуг без урахування податку на додану вартість (ПДВ), який має сплачуватись за рахунок власних коштів мікропідприємця.

 

 

b3_img

 

Як отримати Грант від EU4Business для мікробізнесу?
Переглянути відео


b4_img