Реалізація субгрантового проєкту “Агрофронт. Зернові рукава перемоги” продовжується.

  • Новини
  • 31.07.23

В межах реалізації спільного з Програмою USAID АГРО проєкту співфінансування зі збереження зерна в рукавах, AG BAG Україна розпочали надання послуг із завантаження зерна нового урожаю. За останні тижні послугами скористалися четверо підприємств з Вінницької, Полтавської, Житомирської та Чернігівської області загальним об’ємом більше 4500 тон.

За словами директора СТОВ Дружби, Полоза В’ячеслава з Чернігівщини, у зв’язку з військовими діями в області є значні проблеми зі зберіганням зерна, планували будувати власний елеватор, але через близькість до кордону, поки вирішили не ризикувати в цьому році. Тому найкращим для себе рішенням визначили збереження зерна в рукавах.

Загалом підприємство планує закласти на зберігання 4 000 тон пшениці, ячменю, кукурудзи та соняшнику урожаю 2023 року. На даний момент вже заклали перші 400 тон цьогорічного врожаю пшениці

Реалізація субгрантового проєкту “Агрофронт. Зернові рукава перемоги” продовжується. Цього тижня надано послуги із завантаження пшениці врожаю 2023 року. Перші 400 т заклали на довгострокове зберігання на Чернігівщині.

Скористатися послугами завантаження зерна в рукава в рамках проєкту можуть мікро, малі та середні агропідприємства з Київської, Кіровоградської, Черкаської, Чернігівської, Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської областей.

Зернові рукава передаються мікро, малим, середнім підприємствам безкоштовно в рамках Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО.

Маєте потребу у зберіганні зерна в рукавах? Звертайтесь до наших консультантів >> https://ag-bag.ua/contacts

Як відбувається процес надання послуг  >> https://www.rent.ag-bag.ua/zerno