Анонси

Програма USAID АГРО спільно з компанією Bayer надасть насіння озимого ріпаку бренду DEKALB для українських агровиробників

Уряд США через Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) безоплатно надасть українським агровиробникам 1,700 посівних одиниць насіння озимого ріпаку бренду DEKALB, переданого компанією Bayer Ukraine у межах ініціативи USAID AGRI-Україна. Посівного матеріалу вистачить для посіву близько 5,100 гектарів культури.

750 грантів по 4 000 євро від EU4Business для мікробізнесу

Головна мета грантової підтримки – відновлення діяльності мікропідприємців на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були деокуповані, а також посилити стійкість мікробізнесу в умовах війни з усіх інших регіонів України.

Скільки кредитних коштів для потреб агросектору генерує та насправді може генерувати сільськогосподарська земля в Україні?

Одним із джерел для збільшення фінансування агросектору є сільськогосподарська земля. В Україні протягом березня 2022 – травня 2023 року, землею с/г призначення забезпечені лише близько 6%, на суму 31,2 млн гривень. А середній показник по Україні із залучення кредитів у перерахунку на один гектар сільгоспземель становить 2,7 тис.грн/га

Реалізація субгрантового проєкту “Агрофронт. Зернові рукава перемоги” продовжується.

Скористатися послугами завантаження зерна в рукава в рамках проєкту можуть мікро, малі та середні агропідприємства з Київської, Кіровоградської, Черкаської, Чернігівської, Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської областей.

Понад 327 млн грн отримали агропідприємства на сади і теплиці в цьому році

Загалом у цьому році 88 фермерств отримали державну допомогу на суму понад 327,2 млн гривень. З них 260,9 млн грн було направлено 75 підприємствам на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Ще 13-ти виплачено понад 66 млн гривень - на теплиці.

Подавайте заявку на безкоштовне добриво NPK від USAID АГРО!

В межах програми, фермери, які вирощують озимі зернові та олійні культури, та мають в обробітку від 5 до 500 гектарів, можуть безкоштовно отримати по одній тонні добрива для основного та припосівного внесення.

За новим законом кредитні спілки стануть стійкішими та зможуть надавати більше фінансових послуг

Нова редакція закону "Про кредитні спілки" розширює перелік осіб, які можуть стати членами кредитних спілок. Так, їх членами зможуть бути не лише фізичні особи, а й юридичні. Йдеться про фермерські господарства, ОСББ, кооперативи, мікропідприємства.

Український бізнес може отримати фінансову допомогу від міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps в рамках нещодавно відкритої Програми підтримки економічної стійкості України.

Фінансова допомога для переміщених та місцевих дрібних фермерів, які постраждали внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях для започаткування, відновлення або розширення присадибної/дрібної фермерської діяльності. Фінансовау допомога малим та середнім фермерським підприємствам, для подолання наслідків війни у сільському господарстві, у Київській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.

Гранти в межах програми PEARL для підтримки бізнесу, що постраждав від війни

Global Communities в Україні запускає пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту PEARL і надаватиме гранти на підтримку бізнесу.