Анонси

Програма USAID АГРО спільно з компанією Bayer надасть насіння озимого ріпаку бренду DEKALB для українських агровиробників

Уряд США через Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) безоплатно надасть українським агровиробникам 1,700 посівних одиниць насіння озимого ріпаку бренду DEKALB, переданого компанією Bayer Ukraine у межах ініціативи USAID AGRI-Україна. Посівного матеріалу вистачить для посіву близько 5,100 гектарів культури.

Скільки кредитних коштів для потреб агросектору генерує та насправді може генерувати сільськогосподарська земля в Україні?

Одним із джерел для збільшення фінансування агросектору є сільськогосподарська земля. В Україні протягом березня 2022 – травня 2023 року, землею с/г призначення забезпечені лише близько 6%, на суму 31,2 млн гривень. А середній показник по Україні із залучення кредитів у перерахунку на один гектар сільгоспземель становить 2,7 тис.грн/га

Реалізація субгрантового проєкту “Агрофронт. Зернові рукава перемоги” продовжується.

Скористатися послугами завантаження зерна в рукава в рамках проєкту можуть мікро, малі та середні агропідприємства з Київської, Кіровоградської, Черкаської, Чернігівської, Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської областей.

Понад 327 млн грн отримали агропідприємства на сади і теплиці в цьому році

Загалом у цьому році 88 фермерств отримали державну допомогу на суму понад 327,2 млн гривень. З них 260,9 млн грн було направлено 75 підприємствам на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Ще 13-ти виплачено понад 66 млн гривень - на теплиці.

Подавайте заявку на безкоштовне добриво NPK від USAID АГРО!

В межах програми, фермери, які вирощують озимі зернові та олійні культури, та мають в обробітку від 5 до 500 гектарів, можуть безкоштовно отримати по одній тонні добрива для основного та припосівного внесення.

За новим законом кредитні спілки стануть стійкішими та зможуть надавати більше фінансових послуг

Нова редакція закону "Про кредитні спілки" розширює перелік осіб, які можуть стати членами кредитних спілок. Так, їх членами зможуть бути не лише фізичні особи, а й юридичні. Йдеться про фермерські господарства, ОСББ, кооперативи, мікропідприємства.

Гранти в межах програми PEARL для підтримки бізнесу, що постраждав від війни

Global Communities в Україні запускає пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту PEARL і надаватиме гранти на підтримку бізнесу.

Конкурс для агропромислового сектору

Залучіть підтримку менторів та експертів, запустіть пілот в одній із провідних агропромислових компаній України, отримайте $5 000 на виробничих ресурсах МХП та інвестиційну підтримку для масштабування рішення. Запрошуються до участі у конкурсі відкритих інновацій українські стартапи агропромислового сектору на ранній стадії!

3 мільйони гривень на ветеранський бізнес

Український ветеранський фонд надає фінансування від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень для бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих ветеранів війни та членів сімей загиблих Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.